Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | turret kamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.003 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Villogó fény | Igen |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 100 ° |
| Függőleges látószög | 55 ° |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 18 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2346G2H-IS2U/SL(2.8)(eF) 4 MP WDR fix EXIR AcuSense IP turret kamera; beépített mikr
89.450 Ft -tól
(70.433 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2326G2-I(2.8mm)(C) IP, Turret kamera, 2 MP, Fix objektív, EXIR 30m, IR
89.329 Ft
(70.338 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3323G2-ISU (2.8mm)(B) 2 MP AcuSense WDR fix EXIR IP turret kamera; hang I/O; riasztá
88.735 Ft
(69.870 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
PULSAR HPSB-12V7A-C Falra szerelhető, zárható fémdobozos kapcsolóüzemű szünetmentesíthető tápegység;
29.089 Ft
(22.905 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NI-M4 32 csatornás NVR; 320/400 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
538.197 Ft
(423.777 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-1280ZJ-DM21-B Kültéri kötődoboz dómkamerához; fekete
5.154 Ft
(4.058 Ft + ÁFA)