Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 8 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.005lux |
| Fókusztávolság | 4 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 30m |
| Vízszintes látószög | 87° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (4mm) |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4K/8MP |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Fókusztávolság | 4mm |
| IR megvilágítás | 30m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIUF (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépítet
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2343G2-IU-B (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP turret kamera; beépített mikrofon; fekete
76.505 Ft
(60.240 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2346G2H-IS2U/SL-B(2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR AcuSense IP turret kamera; beépített mikr
89.450 Ft
(70.433 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1343G2-LIU (2.8mm) 4 MP fix EXIR IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített mikrofo
45.575 Ft -tól
(35.886 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1323G2-IUF(2.8mm) IP, Turret kamera, 2 MP, Fix objektív, MD 2.0, IR, Beépített mikro
41.128 Ft
(32.384 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2346G2-I (2.8mm) (C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP turret kamera; 30 m IR-távolságga
87.282 Ft
(68.726 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2346G2P-ISU/SL(2.8mm)(C) 4 MP fix AcuSense IP panoráma turret kamera; beépített mikr
130.987 Ft
(103.139 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2343G2-IU (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP turret kamera; beépített mikrofon
76.505 Ft -tól
(60.240 Ft + ÁFA)