Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.003lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 30m |
| Vízszintes látószög | 103° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (2.8mm)(C) |
| Kialakítás | turret kamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.003 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 103 ° |
| Függőleges látószög | 55 ° |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 6.8 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| IR megvilágítás | 30m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2363G2-IU (2.8mm) 6 MP WDR fix EXIR IP turret kamera; beépített mikrofon
86.445 Ft
(68.067 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2363G2-IU (4mm) 6 MP WDR fix EXIR IP turret kamera; beépített mikrofon
86.445 Ft
(68.067 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2363G2-LI2U (2.8mm) 6 MP AcuSense WDR fix IP turret kamera; IR/láthatófény; beépítet
86.445 Ft -tól
(68.067 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-PDP15P-EG2-WE (B) Beltéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; konzol nélkül; 1x CR12
20.251 Ft
(15.946 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDMC-EG2-WE (B) Vezeték nélküli nyitásérzékelő AXPro központhoz; szabotázsáramkörrel; 2
13.155 Ft
(10.358 Ft + ÁFA)
PULSAR RWA654-G 19" 6U 540x400 fali rack szekrény; lapraszerelt; szürke; könnyített kialakítás
24.369 Ft
(19.188 Ft + ÁFA)
PULSAR RAPD1-G 19" 1U fix polc; 440x; mély szekrényekhez; szürke
7.738 Ft
(6.093 Ft + ÁFA)
WESTERN DIGITAL WD23PURZ WD Purple; 2 TB biztonságtechnikai merevlemez; 24/7 alkalmazásra; nem RAID
61.918 Ft
(48.754 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7104NI-Q1/M (D) 4 csatornás NVR; 40/60 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; fém burkolat
40.312 Ft
(31.742 Ft + ÁFA)
NESTRON NRPD-SH-109 19" elosztósáv kapcsolóval; 9 Shuko csatlakozó
7.244 Ft
(5.704 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0106HP-E 6 portos PoE switch + 2 uplink port; nem menedzselhető
19.759 Ft
(15.558 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PWA64-M-WE 64 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont; 868 MHz; 4G/WiFi/LAN
73.768 Ft
(58.085 Ft + ÁFA)