Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.01lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 30m |
| Vízszintes látószög | 99° |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | turret kamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 99 ° |
| Függőleges látószög | 55 ° |
| Lencse mozgatás | háromtengelyes |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 6.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD1343G2-IUF (4mm) 4 MP WDR fix EXIR IP turret kamera; beépített mikrofon
48.517 Ft
(38.202 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1327G0-L (2.8mm)(C) 2 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera
48.464 Ft
(38.161 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1343G2-LIU (4mm) 4 MP fix EXIR IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
45.575 Ft
(35.886 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1323G2-IUF(2.8mm) IP, Turret kamera, 2 MP, Fix objektív, MD 2.0, IR, Beépített mikro
41.128 Ft
(32.384 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PKF1-WE Távirányító AXPro központokhoz; 4 gombos; 868 MHz; 1x CR2032
14.260 Ft
(11.228 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0318P-E/M (C) 18 portos PoE switch ; 16 PoE + 1 RJ45 uplink port + 1 kombinált uplink
71.070 Ft
(55.961 Ft + ÁFA)
SEAGATE ST4000VX016 SkyHawk; 4 TB biztonságtechnikai merevlemez; 256 MB cache; 24/7 alkalmazásra
71.817 Ft
(56.549 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PWA64-Kit-WE 64 zónás AXPro vezeték nélküli riasztóközpont szett; 868 MHz; GPRS/WiFi/LA
92.393 Ft
(72.750 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDP15P-EG2-WE (B) Beltéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; konzol nélkül; 1x CR12
20.251 Ft
(15.946 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDMC-EG2-WE (B) Vezeték nélküli nyitásérzékelő AXPro központhoz; szabotázsáramkörrel; 2
13.155 Ft
(10.358 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PS1-E-WE/Red Vezeték nélküli kültéri sziréna AXPro központokhoz; 110 dB; IP65; 868 MHz;
46.321 Ft
(36.473 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7616NXI-K1 (D) 16 csatornás AcuSense NVR; 160/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
113.406 Ft
(89.296 Ft + ÁFA)