Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.0005lux |
| Fókusztávolság | 4 mm |
| Optika fajtája | fix |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Vízszintes látószög | 95° |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (4mm)(C) |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Fókusztávolság | 4mm |
| IR megvilágítás | 000000Nincs |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-3E0105P-E/M (B) 5 portos PoE switch ; 4 PoE + 1 uplink port; nem menedzselhető
14.347 Ft
(11.297 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2147G2H-LISU (2.8mm)(eF) 4 MP WDR fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; hang I/O
105.360 Ft
(82.961 Ft + ÁFA)