Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Kialakítás | csőkamera |
| Dualitás | hő- és láthatófény kamera |
| Hőkamera felbontás | 256x192 |
| Hőkamera fókusztávolság | 3.6 mm |
| Hőkamera vízszintes látószög | 50 ° |
| Hőkamera függőleges látószög | 38 ° |
| Hőérzékenység | 25 mK |
| Hőmérséklet tartomány | -20°C - +150°C |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 8°C |
| Felbontás | 5 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/2.7" |
| Minimális megvilágítás | 0.0089 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 60 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 4.3 mm |
| Vízszintes látószög | 84 ° |
| Függőleges látószög | 44 ° |
| Villogó fény | Igen |
| Riasztás bemenet | 2 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített hangszóró | Nem |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Hordozhatóság | fix |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 24 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +65°C |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Kamera Zoom | Fix objektíves |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 5MP/3K |
| Felhasználás | Hőkamera |
| Audio ki/bemenet | Ki / bemenet |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
| Megvilágítás | IR |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2TD2628-10/QA HeatPro IP hő- kamera;-20°C-150°C; villogófény-/hangriasztás
311.831 Ft
(245.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD1228-2/QA(BLACK) Hőkamera, Bispektrális turret, 256x192, 1.8 mm, Fény és hangriasztá
309.608 Ft
(243.786 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION iDS-2CD5T47G2/V-XHSY (2.8mm) 4 MP DeepinView EXIR IP csőkamera; hang I/O; riasztás I/O; NE
183.021 Ft -tól
(144.111 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7608NXI-I2/VPro 8 csatornás AcuSense NVR; 96/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
286.145 Ft
(225.311 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7616NXI-I2/VPro 16 csatornás AcuSense NVR; 192/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
366.975 Ft
(288.957 Ft + ÁFA)