Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8-12mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0005 lux |
| ColorVu / Full-color | Nem |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 80m |
| Villogó fény | Nem |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 2,8-12mm |
| Íriszvezérlés | DC-írisz |
| Vízszintes látószög | 49 ° - 114 ° |
| Függőleges látószög | 28 ° - 59 ° |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| RS-485 | Igen |
| Wiegand csatlakozó | Nem |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Korrózióálló | Igen |
| Auto Tracking | Nem |
| Arcdetektálás | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Nem |
| Rendszámolvasás | Nem |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE+ |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 22.8 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Kamera Zoom | Motoros zoom |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Felhasználás | Korrozióálló kamera |
| Audio ki/bemenet | Kétirányú audió |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
| Megvilágítás | IR és Fehér LED |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD3646G3-LIZSUY/SL(2.7-13.5mm)eF IP, Csőkamera, 4MP, Motoros obj.,IR-Fehér LED 60m, Ké
366.380 Ft
(288.488 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3T86G2-4ISY(2.8mm)(H)(eF 8 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera; hang I/O; riasztás
214.823 Ft
(169.152 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3T86G2-4ISY (4mm)(H)(eF) 8 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera; hang I/O; riasztás
214.823 Ft
(169.152 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION iDS-2CD5T47G2/V-XHSY (2.8mm) 4 MP DeepinView EXIR IP csőkamera; hang I/O; riasztás I/O; NE
183.021 Ft -tól
(144.111 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7608NXI-I2/VPro 8 csatornás AcuSense NVR; 96/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
286.145 Ft
(225.311 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7616NXI-I2/VPro 16 csatornás AcuSense NVR; 192/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
366.975 Ft
(288.957 Ft + ÁFA)