Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (3.6mm) |
| Kialakítás | turret kamera |
| Felbontás | 5 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.0005 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 40 m/40 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | színes |
| WDR | Valós WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 3,6mm |
| Vízszintes látószög | 90 ° |
| Függőleges látószög | 49 ° |
| Foglalat | M12 |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12VDC/POC |
| Fogyasztás | 7.8 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Kamera Zoom | Fix objektíves |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 5MP/3K |
| IR megvilágítás | 40m |
| Fehérfény | 00000Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE72KF3T-LE (2.8mm) 5 MP ColorVu THD WDR fix turret kamera; IR/láthatófény; PoC
43.983 Ft
(34.632 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE72HFT-E (3.6mm) 5 MP ColorVu THD WDR fix turret kamera; fényriasztás; PoC
43.642 Ft
(34.364 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE79K0T-LXTSZ (2.7-13.5mm) 5 MP THD motoros zoom turret kamera; IR/láthatófény; kétirá
43.255 Ft
(34.059 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CE76H0T-ITMFS (2.8mm) 5 MP THD fix EXIR turret kamera; OSD menüvel; TVI/AHD/CVI/CVBS k
21.124 Ft
(16.633 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE78H0T-IT3FS (2.8mm) 5 MP THD fix EXIR turret kamera; OSD menüvel; TVI/AHD/CVI/CVBS k
25.043 Ft
(19.719 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE78D0T-IT3FS (3.6mm) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; mikro
18.580 Ft
(14.630 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE76D0T-ITMFS (2.8mm) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; beépí
15.481 Ft
(12.190 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE78D0T-LTS (2.8mm) 2 MP fix THD turret kamera; IR/láthatófény; kétirányú audio
19.900 Ft
(15.669 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE78D0T-IT3FS (2.8mm) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; mikro
17.040 Ft
(13.417 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE76H0T-ITMFS (3.6mm) 5 MP THD fix EXIR turret kamera; OSD menüvel; TVI/AHD/CVI/CVBS k
21.124 Ft
(16.633 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE79H0T-IT3ZE(2.7-13.5mm)C 5 MP THD WDR motoros zoom EXIR turret kamera; 12VDC/PoC
50.174 Ft
(39.507 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE72HFT-E (2.8mm) 5 MP ColorVu THD WDR fix turret kamera; fényriasztás; PoC
51.572 Ft
(40.608 Ft + ÁFA)