Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | turret kamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 40 m/40 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Vízszintes látószög | 105 ° |
| Függőleges látószög | 59 ° |
| Foglalat | M12 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Koax audio támogatás | Igen |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 7.5 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE78G0T-LFS (2.8mm) 3 MP fix THD turret kamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
19.846 Ft
(15.627 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE76K0T-LMFS (2.8mm) 5 MP fix IR/láthatófény THD turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimen
21.124 Ft
(16.633 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE76K0T-LMFS (3.6mm) 5 MP fix THD turret kamera; IR/láthatófény; TVI/AHD/CVI/CVBS kime
21.124 Ft
(16.633 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
WALISEC WS-HDVP33FT-CU BNC+DC táp kábel 10m, HD kamerákhoz, fekete
2.031 Ft
(1.599 Ft + ÁFA)
SEAGATE ST4000VX016 SkyHawk; 4 TB biztonságtechnikai merevlemez; 256 MB cache; 24/7 alkalmazásra
71.817 Ft
(56.549 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7104HGHI-M1/T 4 csatornás THD DVR; 1080p lite@25fps; 720p@25fps; 1×2MP IP; koax audio
21.834 Ft
(17.192 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE17D0T-LTS (2.8mm) 2 MP fix THD csőkamera; IR/láthatófény; kétirányú audio
19.702 Ft
(15.513 Ft + ÁFA)
NESTRON NPS-D112D-3A-CCTV Asztali CCTV tápegység 12 VDC/3 A; tápkábellel
3.860 Ft
(3.039 Ft + ÁFA)