Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm) |
| Kamera kivitel | Dóm |
| Kamera Zoom | Fix objektívvel |
| IP/HDCVI kamera felbontás | Normál |
| Audio ki/bemenet | Nincs |
| Riasztás ki/bemenet | Nincs |
| SD kártya | Nincs |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| IR megvilágítás | 40m |
| Analitika | Nincs |
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE70DF3T-PTS (3.6mm) 2 MP ColorVu THD WDR PT dómkamera; mikrofon; fényriasztás
32.729 Ft
(25.771 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE70KF0T-LMFS (2.8mm) 5 MP fix THD turret kamera; IR/láthatófény; TVI/AHD/CVI/CVBS kim
32.593 Ft
(25.664 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CE76H0T-ITMFS (2.8mm) 5 MP THD fix EXIR turret kamera; OSD menüvel; TVI/AHD/CVI/CVBS k
21.124 Ft
(16.633 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE78H0T-IT3FS (2.8mm) 5 MP THD fix EXIR turret kamera; OSD menüvel; TVI/AHD/CVI/CVBS k
25.043 Ft
(19.719 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE78D0T-IT3FS (3.6mm) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; mikro
18.580 Ft
(14.630 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE76D0T-ITMFS (2.8mm) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; beépí
15.481 Ft
(12.190 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE78D0T-LTS (2.8mm) 2 MP fix THD turret kamera; IR/láthatófény; kétirányú audio
19.900 Ft
(15.669 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE78D0T-IT3FS (2.8mm) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; mikro
17.040 Ft
(13.417 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE76H0T-ITMFS (3.6mm) 5 MP THD fix EXIR turret kamera; OSD menüvel; TVI/AHD/CVI/CVBS k
21.124 Ft
(16.633 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE79H0T-IT3ZE(2.7-13.5mm)C 5 MP THD WDR motoros zoom EXIR turret kamera; 12VDC/PoC
50.174 Ft
(39.507 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE72HFT-E (2.8mm) 5 MP ColorVu THD WDR fix turret kamera; fényriasztás; PoC
51.572 Ft
(40.608 Ft + ÁFA)