Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Kifutó |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.01lux |
| Fókusztávolság | 3.6 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | elektronikus WDR |
| Megvilágítási távolság | 20m |
| Vízszintes látószög | 82° |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC |
| variant | (3.6mm) |
| Kialakítás | turret kamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 20 m |
| Villogó fény | Igen |
| Beépített PIR | Igen |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 3.6 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 82 ° |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 2.9 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Szín | fehér |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE78D0T-LXTS (2.8mm) 2 MP fix THD turret kamera; IR/láthatófény; kétirányú audio; hang
21.645 Ft
(17.043 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE76K0T-LMFS (2.8mm) 5 MP fix IR/láthatófény THD turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimen
21.124 Ft
(16.633 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE76K0T-LMFS (3.6mm) 5 MP fix THD turret kamera; IR/láthatófény; TVI/AHD/CVI/CVBS kime
21.124 Ft
(16.633 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CE76H0T-ITMFS (2.8mm) 5 MP THD fix EXIR turret kamera; OSD menüvel; TVI/AHD/CVI/CVBS k
21.124 Ft
(16.633 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE78H0T-IT3FS (2.8mm) 5 MP THD fix EXIR turret kamera; OSD menüvel; TVI/AHD/CVI/CVBS k
25.043 Ft
(19.719 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE78D0T-IT3FS (3.6mm) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; mikro
18.580 Ft
(14.630 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE76D0T-ITMFS (2.8mm) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; beépí
15.481 Ft
(12.190 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE78D0T-LTS (2.8mm) 2 MP fix THD turret kamera; IR/láthatófény; kétirányú audio
19.900 Ft
(15.669 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE78D0T-IT3FS (2.8mm) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; mikro
17.040 Ft
(13.417 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE76H0T-ITMFS (3.6mm) 5 MP THD fix EXIR turret kamera; OSD menüvel; TVI/AHD/CVI/CVBS k
21.124 Ft
(16.633 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE79H0T-IT3ZE(2.7-13.5mm)C 5 MP THD WDR motoros zoom EXIR turret kamera; 12VDC/PoC
50.174 Ft
(39.507 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE72HFT-E (2.8mm) 5 MP ColorVu THD WDR fix turret kamera; fényriasztás; PoC
51.572 Ft
(40.608 Ft + ÁFA)