Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Szerelés | felületre |
| Zárállapot visszajelzés | nincs |
| Feszültség | 12V DC |
| Áramfelvétel | 510 mA |
| Tartóerő | 350 kg |
| Időzítés | nincs |
| Fogantyús | nem |
| Nyomógombos | nem |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
YLI YM-280T(LED)H Felületre szerelhető, fogantyús síkmágnes; 280 kg; LED visszajelzéssel; időzítésse
37.182 Ft
(29.277 Ft + ÁFA)
DORCAS D-99-2-NF-412-PRE Szimmetrikus, keskeny, alacsony elektromos zárfogadó; 12 VDC; normál működé
26.941 Ft
(21.213 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.