Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
A Ubiquiti Rocket M5 AirMax egy robosztus, hi-power, 2x2MIMO, eszköz kiváló teljesítményű vevővel. Az eszköz TCP/IP áteresztő képessége 150Mbps , megfelelő antennával akár 50km távolságon. Atheros MIPS architektúra, 1 darab 10/100 Ethernet porttal rendelkezik, amely PoE képes.
| CPU | Atheros MIPS 24KC @400MHz |
| Fast Ethernet LAN portok | 1 |
| RAM | 64MB |
| Flash memória | 8MB |
| Wireless hálózat sebesség | 150Mbps |
| Frekvencia | 5 GHz |
| Tápellátás | PoE (Power over Ethernet) |
| Méret | 170x80x30mm |
| Fogyasztás | 6.5W |
| Páratartalom | 5% ~ 95% |
| OS | airOS |
| PoE | 24V/1A |
| Antenna csatlakozó | 2x RP-SMA |
| TX power (MAX) 5GHz | 27dBm |
| Üzemhőmérséklet | -30°C - 75°C |
| Architektúra | MIPS |
| Hatótávolság | Külső antennával akár 50km |
Hasonló termékek
MIKROTIK mANT 19s(MTAS-5G-19D120) mANT 19s 5GHz 120 degree 19dBi Dual Polarization Sector Antenna, 2
35.090 Ft
(27.630 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1743G2-IZS (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás I/
80.764 Ft
(63.594 Ft + ÁFA)
