Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Rack kivitel | álló szekrény |
| Szekrény kialakítás | lapraszerelt |
| Rack magasság | 27 U |
| Szélesség | 600 mm |
| Mélység | 800 mm |
| Statikus teherbírás | 1000 kg (szintező lábakkal) |
| Védettség | beltéri IP20 |
| Lemez vastagság - RACK sínek | 2 mm |
| Lemez vastagság - keret | 1 |
| Lemez vastagság - alsó és felső burkolat | 1 |
| Lemez vastagság - oldalsó ajtók | 1 |
| Lemez vastagság - hátlap | 1 |
| Szín | fekete |
| Magasság | 27U |
| Kivitel | Lapra szerelt |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
PULSAR RAOK-1P 19" kábel rendező panel; 1U; vízszintes; műanyag
4.453 Ft
(3.506 Ft + ÁFA)
PULSAR RAWP-1R 19" ventilátor panel beépített termosztáttal; 1U; 4 ventilátor
94.182 Ft
(74.159 Ft + ÁFA)