Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Polc kialakítás | fix |
| Rack magasság | 2 U |
| Szélesség | 445 mm |
| Mélység | 315 mm |
| Statikus teherbírás | 20 kg |
| Védettség | beltéri |
| Szín | fekete |
| Rack kiegészítők | Rack polcok |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
TRITON RAB-UP-550-A4 19? perforált polc, 1U, terhelhetősége 80kg
10.648 Ft
(8.384 Ft + ÁFA)
PULSAR RAPS800 19" 1U fix polc; 485x; mély RS/ZRS szekrényekhez
11.280 Ft
(8.882 Ft + ÁFA)
LEGRAND E2S1U25 Rackszekrény polc - 1U-19", 2 ponton rögzített csavarral, fix, max. 50 kg, fekete
11.363 Ft
(8.947 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
NESTRON NRPD-SH-108SP 19" elosztósáv kapcsolóval; 8 Shuko csatlakozó; túlfeszültség védelem
7.986 Ft
(6.288 Ft + ÁFA)
PULSAR RW664 19" 6U 600x450 fali rack szekrény; készre szerelt; fekete
46.501 Ft
(36.615 Ft + ÁFA)
PULSAR RWA964 19" 9U 600x450 fali rack szekrény; lapraszerelt; fekete
43.649 Ft
(34.369 Ft + ÁFA)