Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Primer feszültség | 230 V |
| Szekunder feszültség | 16.5 V |
| Készülékház | beltéri |
| Áramerősség | 1800 mA |
| Teljesítmény | 30 W |
| Riasztó kiegészítők | Transzformátor |
| Transzformátor feszültség | Szekunder feszültség = 16,5 V |
| Transzformátor teljesítmény | Transzf. Telj.:20-45 Va |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
FIAMM FG20121A akkumulátor 12V 1,2Ah; vékony kialakítás; fordított póluskiosztás
4.382 Ft
(3.450 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
DSC LC200S Analóg PIR digitális jelfeldolgozással, kisállat védelemmel
5.564 Ft
(4.381 Ft + ÁFA)
TANE MET44 Felületre szerelhető nyitásérzékelő szekcionált kapura
7.362 Ft
(5.797 Ft + ÁFA)
DSC NEO HS2LCDPEE1 LCD szöveges billentyűzet PROXI olvasóval, NEO sorozathoz
59.299 Ft
(46.692 Ft + ÁFA)
DSC NEO TL280 Internet kommunikátor, NEO sorozat, okostelefonos eléréssel
56.523 Ft
(44.506 Ft + ÁFA)
PULSAR AWO397NEO Fém doboz NEO központokhoz, G2, projektekhez
24.468 Ft
(19.266 Ft + ÁFA)