Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
Az Avanti nagyszerű széksorozatunk legújabb tagja, ergonómiai remekmű, amely az Ön kényelmét és testtartását helyezi előtérbe a hosszú távú használat során.
Ez a modell egyedi öltésmintázattal rendelkezik, és számos színben kapható, elöl Soft Fabric™ anyaggal, hátul PU bőrrel, amely egyszerre nyújt kényelmet és stílusos megjelenést.
Tulajdonságok:
- 3 dimenziós kartámasz
- Ringató funkció, amely 12°-ig dönti az ülést és a háttámlát
- Erős fémváz, amely akár 120 kg / 265 lbs terhelést is képes viselni.
- Légáteresztő Soft Fabric™ előlap, stílusos PU bőr hátul
- Egyedi varrott mintás kialakítás
- Széles színválaszték
| Specifikáció | |
| Anyag | Soft Fabric™ and PU bőr |
| Súlykapacitás | 120kg / 265 lbs. |
| Ülőhab sűrűsége | 55 kg/m³ |
| Háttámla hab sűrűsége | 18 kg/m³ |
| Háttámla maximális dőlésszöge | 165 fok |
| Méretek | |
| Doboz mérete | 83 x 65 x 32 cm / 32.7 x 25.6 x 12.6 inches |
| Bruttó súly | 23.6 kg / 52 lbs |
| Nettó súly | 20.1 kg / 44.3 lbs |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.