Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| GPIO vezérlés | 24 |
| Fényforrás vezérlés | 4 |
| Processzor típusa | Intel Core i5-8500 |
| RAM mérete | 8 GB |
| Beépített háttértár | 128GB SSD + 2TB HDD |
| mSata | 1 |
| GPU típusa | Intel UHD Graphics 630 |
| Operációs rendszer | Windows 10 |
| Monitorkimenetek | VGA/HDMI |
| HDMI kimenet | Igen |
| VGA kimenet | Igen |
| Hálózati portok száma | 6 |
| Ethernetszabvány | 10/100/1000 Mbps |
| PoE portok | 4 |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 | 4 |
| RS-232 | Igen |
| RS-485 | Igen |
| PCIe 3.0x16 | 1 |
| Tápellátás | 24 VDC |
| Fogyasztás | 150 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKROBOT MV-VC3504H-128G60 Vision kontroller; 24 GPIO / 4 fényforrás vezérlés; 128GB SSD + 2TB HDD;
1.601.325 Ft
(1.260.886 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-VC3502H-128G60 Vision kontroller; 24 GPIO / 4 fényforrás vezérlés; 128GB SSD + 2TB HDD;
1.531.920 Ft
(1.206.236 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-VC3701H-128G60 Vision kontroller; 24 GPIO / 4 fényforrás vezérlés; 128GB SSD; 6x Gbit Et
1.647.596 Ft
(1.297.320 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.