Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Típus | Kódolvasó kamera |
| Hordozhatóság | kézi |
| Felbontás | 1 MP |
| Szenzortípus | CMOS |
| Szenzor zártípus | Global shutter |
| Szenzorméret | 1/4" |
| FPS max. felbontás esetén | 50 fps |
| Fókusztávolság | 6.7 mm |
| Kiegészítő világítás | fehér |
| Adatinterfész | Fast Ethernet |
| RS-232 | Igen |
| Védettség | IP65 kültéri |
| Tápellátás | 12-24 VDC |
| Működési hőmérséklet | -20°C / +55°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKROBOT MV-IDH7010P-07-SR-U Kézi kódolvasó kamera; 1 MP; 50 fps; 6,7 mm; fehér fény megvilágítás; U
443.186 Ft
(348.965 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-IDH7010P-07-NR-L Kézi kódolvasó kamera; 1 MP; 50 fps; ; fehér fény megvilágítás; Etherne
443.186 Ft
(348.965 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-IDH7010P-07-NR-U Kézi kódolvasó kamera; 1 MP; 50 fps; ; fehér fény megvilágítás; USB
443.186 Ft
(348.965 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.