Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Típus | Kódolvasó kamera |
| Hordozhatóság | fix |
| Felbontás | 6 MP |
| Képalkotó szenzor | monokróm |
| Szenzortípus | CMOS |
| Szenzor zártípus | Global shutter |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| FPS max. felbontás esetén | 30 fps |
| Fókusztávolság | 12 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Kiegészítő világítás | fehér |
| Maximális kódolvasási sebesség | 90 kód/másodperc |
| Adatinterfész | Fast Ethernet |
| 12-pin M12 | 1 |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Tápellátás | 24 VDC |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKROBOT MV-ID5060M-08S-WBN V2.0 Kódolvasó kamera; 6 MP; 30 fps; 8 mm; monokróm; fehér fény megvilág
1.081.672 Ft
(851.710 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-ID5060M-16S-WBN V2.0 Kódolvasó kamera; 6 MP; 30 fps; ; monokróm; fehér fény megvilágítás
1.081.672 Ft
(851.710 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-ID5060M-25S-WBN V2.0 Kódolvasó kamera; 6 MP; 30 fps; ; monokróm; fehér fény megvilágítás
1.081.672 Ft
(851.710 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.