Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Típus | Kódolvasó kamera |
| Hordozhatóság | fix |
| Felbontás | 4.2 MP |
| Képalkotó szenzor | monokróm |
| Szenzortípus | CMOS |
| Szenzor zártípus | Global shutter |
| Szenzorméret | 1/1.7" |
| FPS max. felbontás esetén | 30 fps |
| Fókusztávolság | 25 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Kiegészítő világítás | fehér |
| Maximális kódolvasási sebesség | 60 kód/másodperc |
| Adatinterfész | Fast Ethernet |
| 17-pin M12 | 1 |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Tápellátás | 24 VDC |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKROBOT MV-ID3050PM-12M-WBN V2.0 Kódolvasó kamera; 4,2 MP; 30 fps; ; monokróm; fehér fény megvilágí
1.104.209 Ft
(869.456 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-ID3050PM-08M-WBN V2.0 Kódolvasó kamera; 4,2 MP; 30 fps; 8 mm; monokróm; fehér fény megvi
1.104.209 Ft
(869.456 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-ID3050PM-16M-WBN V2.0 Kódolvasó kamera; 4,2 MP; 30 fps; ; monokróm; fehér fény megvilágí
1.104.209 Ft
(869.456 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.