Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Típus | Kódolvasó kamera |
| Hordozhatóság | fix |
| Felbontás | 1.6 MP |
| Képalkotó szenzor | monokróm |
| Szenzortípus | CMOS |
| Szenzor zártípus | Global shutter |
| Szenzorméret | 1/2.9" |
| FPS max. felbontás esetén | 60 fps |
| Fókusztávolság | 6.72 mm |
| Fókuszálás | kézi |
| Kiegészítő világítás | vörös |
| Maximális kódolvasási sebesség | 45 kód/másodperc |
| Adatinterfész | USB2.0 |
| 17-pin M12 | 1 |
| Védettség | IP65 kültéri |
| Tápellátás | 5 VDC (USB) |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKROBOT MV-ID2016M-06S-RBN Kódolvasó kamera; 1,6 MP; 60 fps; ; monokróm; vörös fény megvilágítás; E
480.752 Ft
(378.545 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-ID2016M-06S-BBN Kódolvasó kamera; 1,6 MP; 60 fps; ; monokróm; kék fény megvilágítás; Eth
480.752 Ft
(378.545 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-ID2016M-06S-WBN-U Kódolvasó kamera; 1,6 MP; 60 fps; ; monokróm; fehér fény megvilágítás;
480.752 Ft
(378.545 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.