Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Típus | Smart kamera |
| Hordozhatóság | fix |
| Felbontás | 5 MP |
| Képalkotó szenzor | monokróm |
| Szenzortípus | CMOS |
| Szenzor zártípus | Global shutter |
| Szenzorméret | 1/2.9" |
| FPS max. felbontás esetén | 30 fps |
| Fókusztávolság | 16 mm |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Kiegészítő világítás | fehér |
| Foglalat | M12 |
| Adatinterfész | Fast Ethernet |
| 17-pin M12 | 1 |
| RS-232 | Nem |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Tápellátás | 24 VDC |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKROBOT MV-SC3050M-08M-WBN V3.0 Smart kamera; 5 MP; 30 fps; 8 mm; mono; fehér fény megvilágítás; Et
1.211.322 Ft
(953.797 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-SC3050M-12M-WBN V3.0 Smart kamera; 5 MP; 30 fps; 12,4 mm; mono; fehér fény megvilágítás;
1.211.322 Ft
(953.797 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-SC3016M-06M-WBN V3.0 Smart kamera; 1,6 MP; 60 fps; 6 mm; mono; fehér fény megvilágítás;
837.848 Ft
(659.723 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.