Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Típus | Smart kamera |
| Hordozhatóság | fix |
| Felbontás | 1.6 MP |
| Képalkotó szenzor | monokróm |
| Szenzortípus | CMOS |
| Szenzor zártípus | Global shutter |
| Szenzorméret | 1/2.9" |
| FPS max. felbontás esetén | 60 fps |
| Fókusztávolság | 12.4 mm |
| Fókuszálás | kézi |
| Kiegészítő világítás | fehér |
| Foglalat | M12 |
| Adatinterfész | Fast Ethernet |
| 17-pin M12 | 1 |
| RS-232 | Igen |
| Védettség | IP65 kültéri |
| Tápellátás | 12-24 VDC |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKROBOT MV-SC2016EM-06S-WBN-Mini Smart kamera; 1,6 MP; 60 fps; 6 mm; mono; fehér fény megvilágítás;
441.239 Ft
(347.432 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-SC2016EC-08S-WBN Smart kamera; 1,6 MP; 60 fps; 8 mm; színes; fehér fény megvilágítás; Et
441.239 Ft
(347.432 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-SC2016EC-12S-WBN Smart kamera; 1,6 MP; 60 fps; 12,4 mm; színes; fehér fény megvilágítás;
441.239 Ft
(347.432 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.