Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | IGEN |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.0018lux |
| Fókusztávolság | 4.7 mm - 118 mm |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Megvilágítási távolság | 200m |
| Zoom | 25x |
| Vízszintes látószög | 3° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | Szervizcsatlakozó |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Tápellátás | 12 VDC/24 VAC/PoE+ |
| variant | (4.7-118mm) |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Kamera Zoom | Motoros zoom |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| IR megvilágítás | 200m |
| Analitika | DeepinView |
| Fókusztávolság | 25x optikai |
| Felhasználás | Korrozióálló kamera |
| Audio ki/bemenet | Ki / bemenet |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION iDS-2CD7A86G2-IZHSY (2.8-12mm) 8 MP DeepinView EXIR IP DarkFighter 2.0 motoros zoom csőkam
522.615 Ft -tól
(411.508 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-2CD8A47G0/SC-ZY(2.8-12mm) IP, Forgózsámolyos kamera, Motoros obj., Korrozióálló, Beépí
543.491 Ft
(427.946 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-2CD8A46G0/SC-XZY(2.8-12mm) IP, Forgózsámolyos kamera, 4MP, Mot. obj., IR-Fehér LED 60m
543.491 Ft
(427.946 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1743G2-IZS (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás I/
80.764 Ft
(63.594 Ft + ÁFA)