Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Változat | (B) |
| variant | (B) |
| lakasok-szama | egylakásos |
| gombok | fizikai gombok |
| beepitett-kamera | beépített kamerával |
| felbontas | 2 MP |
| vizszintes-latoszog | 129 ° |
| fuggoleges-latoszog | 75 ° |
| beepitett-kartyaolvaso | kártyaolvasóval |
| kartyaolvaso | Mifare (13.56 MHz) |
| beepitett-ujjnyomat-olvaso | ujjnyomatolvasó nélkül |
| kijelzo | kijelzővel |
| megvilagitas | IR LED |
| megvilagitasi-tavolsag | 3 m |
| beepitett-mikrofon | Igen |
| beepitett-hangszoro | Igen |
| riasztas-bemenet | 4 |
| ajto-kontakt-bemenet | 2 |
| nyitogomb-bemenet | 2 |
| szabotazs-bemenet | 1 |
| zar-rele-kimenet | 2 |
| szereles | felületre |
| halozati-portok-szama | 1 |
| rs-485-portok-szama | 1 |
| vedettseg | IP65 kültéri |
| vandalbiztossag | IK08 |
| tapellatas | 12 VDC/PoE |
| fogyasztas | 10 W |
| mukodesi-homerseklet | -40°C / +50°C |
| anyag | alumínium |
Letölthető adatlap
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1121-I (2.8mm)(F) 2 MP fix IR IP mini dómkamera
29.590 Ft
(23.299 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7104NI-Q1/4P/M (D) 4 csatornás PoE NVR; 40/60 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; fém burko
66.807 Ft
(52.604 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1143G2-LIUF (2.8mm) 4 MP fix EXIR IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
50.631 Ft
(39.867 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6320-WTE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" LCD kijelző; 1024x600 felbontás; Wi
80.960 Ft
(63.748 Ft + ÁFA)