Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Ethernetszabvány | 10/100/1000 Mbps |
| Menedzselhetőség | menedzselhető |
| Max. portok száma | 28 |
| PoE portok | 24 |
| Uplink portok száma | 4 |
| SFP uplink portok száma | 4 |
| Uplink | 1 Gbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE watchdog | van |
| Teljesítmény | 370 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +45°C |
| Vizuális topológia kezelés | nincs |
| Felhasználás TP LINK | PoE Switch |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
MOXA EDS-P206A-4PoE-M-SC-T Unmanaged PoE Ethernet switch with 1 10/100BaseT ports, and 1 100Base
198.382 Ft
(156.206 Ft + ÁFA)
MOXA EDS-P206A-4PoE-M-ST-T Unmanaged PoE Ethernet switch with 1 10/100BaseT ports, and 1 100Base
198.382 Ft
(156.206 Ft + ÁFA)
UBIQUITI ES-24-500W SFP ports Switching capacity: 52 Gbps Maximum power consumption: 500W Su
198.239 Ft
(156.094 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-3E2736-HI-24F8T4X 36 portos SFP switch; L2; 24 1000M SFP + 8 1000M RJ45 + 4 10G SFP+ up
309.626 Ft
(243.800 Ft + ÁFA)