Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (V2) |
| Ethernetszabvány | 10/100/1000 Mbps |
| Menedzselhetőség | menedzselhető |
| Max. portok száma | 18 |
| PoE portok | 16 |
| Uplink portok száma | 2 |
| RJ45 Uplink portok száma | 1 |
| SFP uplink portok száma | 1 |
| Uplink | 1 Gbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE watchdog | van |
| PoE átviteli távolság | max. 300m |
| Teljesítmény | 230 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +45°C |
| Vizuális topológia kezelés | van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-3T1512HP-SI-8P4FKIT(240W) 12 portos ipari Gbit PoE switch ; 8 PoE+ / 4 SFP uplink; mene
84.008 Ft
(66.148 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0326P-E (C) 26 portos PoE switch ; 24 PoE + 2 kombinált uplink port; nem menedzselhet
105.005 Ft -tól
(82.681 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1743G2-IZS (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás I/
80.764 Ft
(63.594 Ft + ÁFA)