Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Ethernetszabvány | 10/100/1000 Mbps |
| Menedzselhetőség | menedzselhető |
| Max. portok száma | 10 |
| PoE portok | 8 |
| Uplink portok száma | 2 |
| RJ45 Uplink portok száma | 2 |
| Uplink | 1 Gbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE watchdog | van |
| PoE átviteli távolság | max. 300m |
| Teljesítmény | 65 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +40°C |
| Felhasználás TP LINK | PoE Switch |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-3E0505HP-E 5 portos Gbit PoE switch ; 3 PoE+ / 1 HiPoE / 1 uplink port
30.367 Ft
(23.911 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0109P-E (C) 9 portos PoE switch ; 8 PoE + 1 uplink port; nem menedzselhető
26.154 Ft -tól
(20.594 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1127G2H-LIU (2.8mm) 2 MP fix ColorVu IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofo
39.781 Ft
(31.324 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDP15P-EG2-WE (B) Beltéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; konzol nélkül; 1x CR12
20.251 Ft
(15.946 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE2C400MWG-E (2.8mm) 4 MP mini IP PT dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon/han
56.446 Ft
(44.446 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7608NXI-K1 (D) 8 csatornás AcuSense NVR; 80/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
87.264 Ft
(68.712 Ft + ÁFA)
WESTERN DIGITAL WD23PURZ WD Purple; 2 TB biztonságtechnikai merevlemez; 24/7 alkalmazásra; nem RAID
61.918 Ft
(48.754 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDMCS-EG2-WE (B) Vezeték nélküli nyitásérzékelő AXPro központhoz; szabotázsáramkörrel;
11.326 Ft
(8.918 Ft + ÁFA)