Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Változat | (C) |
| variant | (C) |
| Ethernetszabvány | 10/100 Mbps |
| Menedzselhetőség | nem menedzselhető |
| Max. portok száma | 9 |
| PoE portok | 8 |
| Uplink portok száma | 1 |
| Combo uplink portok száma | |
| RJ45 Uplink portok száma | 1 |
| SFP uplink portok száma | |
| Uplink | 100 Mbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE átviteli távolság | max. 250m |
| Teljesítmény | 115 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +55°C |
| Vizuális topológia kezelés | nincs |
| Felhasználás TP LINK | PoE Switch |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-3E0505HP-E 5 portos Gbit PoE switch ; 3 PoE+ / 1 HiPoE / 1 uplink port
30.367 Ft
(23.911 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2046G2H-I2U/SL(2.8mm)(eF 4 MP WDR fix EXIR AcuSense IP csőkamera; mikrofon; fény- és
81.939 Ft
(64.519 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T87G3-LIS2UY/SL-B (2.8) 8 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; fény- és
168.995 Ft
(133.067 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7608NXI-K1 (D) 8 csatornás AcuSense NVR; 80/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
87.264 Ft
(68.712 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6350-WTE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" TFT érintő kijelző; 1024x600 felbon
80.960 Ft
(63.748 Ft + ÁFA)
WESTERN DIGITAL WD23PURZ WD Purple; 2 TB biztonságtechnikai merevlemez; 24/7 alkalmazásra; nem RAID
61.918 Ft
(48.754 Ft + ÁFA)