Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 30 m/20 m |
| Villogó fény | Igen |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | Digital WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Vízszintes látószög | 105 ° |
| Függőleges látószög | 59 ° |
| Foglalat | M12 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Koax audio támogatás | Igen |
| Beépített sziréna | Igen |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12VDC |
| Fogyasztás | 7.7 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Kamera Zoom | Fix objektíves |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 2MP |
| IR megvilágítás | 30m |
| Audio ki/bemenet | 2 irányú hang |
| Riasztás ki/bemenet | Villogó |
| Fehérfény | 00000Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE16G0T-LFS (2.8mm) 3 MP fix mini THD csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
16.093 Ft
(12.672 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE17D0T-IT3F(3.6mm)(C) Analóg HD, Csőkamera, 2 MP, Fix objektív, Value, 4 in 1, 40m IR
15.866 Ft
(12.493 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE16H0T-ITPFS (2.8mm) 5 MP THD fix EXIR csőkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; koax audi
16.580 Ft
(13.055 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CE56D0T-IT3F (2.8mm) (C) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
15.866 Ft
(12.493 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7104HGHI-M1/T 4 csatornás THD DVR; 1080p lite@25fps; 720p@25fps; 1×2MP IP; koax audio
21.834 Ft
(17.192 Ft + ÁFA)
SEAGATE ST2000VX017 SkyHawk; 2 TB biztonságtechnikai merevlemez; 256 MB cache; 24/7 alkalmazásra
56.896 Ft
(44.800 Ft + ÁFA)