Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 6 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.005lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm - 12 mm |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Megvilágítási távolság | 60m |
| Zoom | 4x |
| Vízszintes látószög | 32° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE+ |
| variant | (2.8-12mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 6 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 60 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 2,8-12mm |
| Zoom | 4x |
| Fókuszálás | autofókusz (AF) |
| Íriszvezérlés | video |
| Vízszintes látószög | 32 ° - 106 ° |
| Függőleges látószög | 18 ° - 56 ° |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Igen |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE+ |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 15 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 6MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | 60m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD3T66G2-4IS(2.8mm)(H)(eF) 6 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera; hang I/O; riasztás
166.196 Ft
(130.863 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3T66G2-4IS (4mm)(H)(eF) 6 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera; hang I/O; riasztás
166.196 Ft
(130.863 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T87G2H-LISU/SL(2.8mm)(eF) IP Csőkamera, 8MP, Fix objektív, 60m IR és fehér LED megv
167.592 Ft
(131.962 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2163G2-IU (2.8mm) 6 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
81.173 Ft
(63.916 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1143G2-LIU (2.8mm) 4 MP fix EXIR IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
45.809 Ft -tól
(36.070 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4425IW-DE (T5) 4 MP EXIR AcuSense IP PTZ dómkamera; 25x zoom; 12 VDC/PoE+; hang I/O;
293.397 Ft
(231.021 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7632NI-M2 32 csatornás NVR; 320/400 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; riasztás I/O
294.773 Ft
(232.105 Ft + ÁFA)