Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (4mm)(O-NEU) |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 4 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 84 ° |
| Függőleges látószög | 45 ° |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Igen |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 6.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2123G2-IU (4mm)(D) 2 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
68.236 Ft
(53.729 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2123G2-LIS2U (2.8mm) 2 MP AcuSense WDR fix IP dómkamera; IR/láthatófény; hang I/O; r
68.236 Ft -tól
(53.729 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2123G2-LIS2U-B (2.8mm) 2 MP AcuSense WDR fix IP dómkamera; IR/láthatófény; hang I/O;
68.236 Ft
(53.729 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2143G2-IS (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás I/O
67.238 Ft -tól
(52.943 Ft + ÁFA)