Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8-12mm) |
| Kamera kivitel | PT kamera |
| Kamera Zoom | Motoros zoom |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| IR megvilágítás | 50m |
| WDR | Valós WDR |
| Kódolás | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Tápellátás | 12VDC/PoE |
| Fókusztávolság | 2,8-12mm |
| ONVIF támogatás | Támogatott |
| SD kártya | Van |
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2046G3-IZ2UY/SL-B(2.8/4) 4 MP WDR kétállású varifokális EXIR IP csőkamera;beépített
89.738 Ft
(70.660 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2083G2-LI2U (2.8mm) 8 MP AcuSense WDR fix IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mi
89.485 Ft -tól
(70.461 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2083G2-IU (4mm) 8 MP WDR fix EXIR IP csőkamera; mikrofon
89.485 Ft
(70.461 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
KINGSTON SDCS2/128GB 128GB microSD kártya; microSDXC; UHS-I Speed Class; U1; V10; adapterrel
8.997 Ft
(7.084 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE4215IW-DE (T5) 2 MP AcuSense EXIR IP PTZ dómkamera; 15x zoom; hang I/O; riasztás I/O
213.051 Ft
(167.757 Ft + ÁFA)