Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
A Ubiquiti Rocket M5 AirMax egy robosztus, hi-power, 2x2MIMO, eszköz kiváló teljesítményű vevővel. Az eszköz TCP/IP áteresztő képessége 150Mbps , megfelelő antennával akár 50km távolságon. Atheros MIPS architektúra, 1 darab 10/100 Ethernet porttal rendelkezik, amely PoE képes.
| CPU | Atheros MIPS 24KC @400MHz |
| Fast Ethernet LAN portok | 1 |
| RAM | 64MB |
| Flash memória | 8MB |
| Wireless hálózat sebesség | 150Mbps |
| Frekvencia | 5 GHz |
| Tápellátás | PoE (Power over Ethernet) |
| Méret | 170x80x30mm |
| Fogyasztás | 6.5W |
| Páratartalom | 5% ~ 95% |
| OS | airOS |
| PoE | 24V/1A |
| Antenna csatlakozó | 2x RP-SMA |
| TX power (MAX) 5GHz | 27dBm |
| Üzemhőmérséklet | -30°C - 75°C |
| Architektúra | MIPS |
| Hatótávolság | Külső antennával akár 50km |
Hasonló termékek
MIKROTIK mANT 19s(MTAS-5G-19D120) mANT 19s 5GHz 120 degree 19dBi Dual Polarization Sector Antenna, 2
35.090 Ft
(27.630 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
MIKROTIK DynaDish 5 (RBDynaDishG-5HacD) DynaDish 5 with 25dBi 5GHz 8 degree antenna with Dual Chain
67.379 Ft
(53.054 Ft + ÁFA)
UBIQUITI LTU-XR , 5GHz LTU, Extreme range CPE
55.900 Ft
(44.016 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3WF02-5AC/D Kültéri vezeték nélküli hálózati híd; 5km; 35°; 5Ghz 867 Mbps
52.654 Ft
(41.460 Ft + ÁFA)
UBIQUITI LBE-5AC-16-120 LiteBeam 802.11ac 16dBi 5GHz Integrated Sector
32.658 Ft
(25.715 Ft + ÁFA)
MIKROTIK GPeR Gigabit Passive Ethernet Repeater
11.261 Ft
(8.867 Ft + ÁFA)
