Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| HARDVER JELLEMZŐK | |
| Csatlakozások | 1db Gigabites Ethernet (RJ-45) port (támogatott az IEEE802.3af PoE) |
| Gomb | Reset |
| Hálózati tápegység | PoE vagy külső 12VDC / 1,5 A tápegység |
| Energiafelvétel | 10,15 W |
| Antenna típusa | Belső Omni |
| 2,4 GHz: 2 x 4dBi | |
| 5 GHz: 2 x 4dBi | |
| Felszerelés | Plafonra/Falra szerelhető (készlet a dobozban) |
| Fizikai biztonsági zár | Kensington |
| Watch Dog | Igen |
| VEZETÉK NÉLKÜLI JELLEMZŐK | |
| Wi-Fi sztenderd | IEEE 802.11ac/n/g/b/a |
| Frekvencia | 2,4 GHz és 5 GHz |
| Adatátvitel | 5 GHz: max. 867 Mb/s |
| 2,4 GHz: max. 450 Mb/s | |
| Vezeték nélküli funkciók | Többszörös SSID (max. 16 SSID, 8 minden sávhoz) |
| Ki/Bekapcsolható Wi-Fi sugárzás | |
| Automatikus csatornakijelölés | |
| Sugárzás erősségének vezérlése (sugárzás igazítása dBm alapon) | |
| QoS (WMM) | |
| Sávnavigálás | |
| Load Balance | |
| Sebességkorlát | |
| Újraindítás ütemezése | |
| Vezeték nélküli ütemezés | |
| Vezeték nélküli statisztika SSID/AP/Kliens alapján | |
| Vezeték nélküli biztonság | Engedélyező oldal |
| Hozzáférés szabályozása | |
| Vezeték nélküli Mac-cím szűrés | |
| Vezeték nélküli izoláció kliensek között | |
| SSID-VLAN Mapping | |
| Idegen behatolás megfigyelés | |
| 802.1X támogatott | |
| 64/128/152-bit WEP / WPA / WPA2-Enterprise, | |
| WPA-PSK / WPA2-PSK | |
| Átviteli teljesítmény | CE: |
| <20dBm (2,4 GHz) | |
| <23dBm (5 GHz) | |
| FCC: | |
| <27dBm | |
| VEZÉRLÉS | |
| EAP vezérlő szoftver | Igen |
| Riasztás e-mailben | Igen |
| LED ki/bekapcsolás | Igen |
| Mac-cím alapú vezérlés | Igen |
| SNMP | v1,v2c |
| Syslog helyi/távoli | Helyi/Távoli napló |
| Telnet | Igen |
| Webes felelületű vezérlés | HTTP/HTTPS |
| L3 Management | Igen |
| Multi-site vezérlés | Igen |
| EGYÉB JELLEMZŐK | |
| Tanúsítványok | CE, FCC, RoHS |
| Csomagolás tartalma | AC1350 Vezeték nélküli gigabites dual bandes Access Point EAP225 |
| Tápegység | |
| Szerelési készlet | |
| Beüzemelési útmutató | |
| Rendszerkövetelmény | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10 |
| Környezet | Működési hőmérséklet: 0?~60? (32?~144?) |
| Tárolási hőmérséklet: -40?~70? (-40?~158?) | |
| Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot | |
| Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot |
| Garancia | 60 |
Hasonló termékek
D-LINK DAP-2660 Wireless AC1200 Simultaneous Dual-Band with PoE Access Point
38.092 Ft
(29.994 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
MIKROTIK DynaDish 5 (RBDynaDishG-5HacD) DynaDish 5 with 25dBi 5GHz 8 degree antenna with Dual Chain
67.379 Ft
(53.054 Ft + ÁFA)
UBIQUITI LTU-XR , 5GHz LTU, Extreme range CPE
55.900 Ft
(44.016 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3WF02-5AC/D Kültéri vezeték nélküli hálózati híd; 5km; 35°; 5Ghz 867 Mbps
52.654 Ft
(41.460 Ft + ÁFA)
UBIQUITI LBE-5AC-16-120 LiteBeam 802.11ac 16dBi 5GHz Integrated Sector
32.658 Ft
(25.715 Ft + ÁFA)
MIKROTIK GPeR Gigabit Passive Ethernet Repeater
11.261 Ft
(8.867 Ft + ÁFA)