Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (C) |
| Ethernetszabvány | 10/100 Mbps |
| Menedzselhetőség | nem menedzselhető |
| Max. portok száma | 10 |
| PoE portok | 8 |
| Uplink portok száma | 2 |
| Combo uplink portok száma | |
| RJ45 Uplink portok száma | 2 |
| SFP uplink portok száma | |
| Uplink | 1 Gbps |
| PoE-osztály | HiPoE+ (max. 90W) |
| PoE átviteli távolság | max. 300m |
| Teljesítmény | 110 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +40°C |
| Vizuális topológia kezelés | nincs |
| Felhasználás TP LINK | PoE Switch |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-3T0310HP/No Power unit Din sínes, ipari, 100M POE Switch, 90W, 8+2port, tápegység nélkü
39.260 Ft
(30.913 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3T0306HP 6 portos ipari PoE switch ; 4 PoE / 1 HiPoE+ / 1 RJ45 + 1 SFP uplink port; nem
39.736 Ft
(31.288 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mik
54.976 Ft -tól
(43.288 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIUF (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépítet
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0318P-E/M (C) 18 portos PoE switch ; 16 PoE + 1 RJ45 uplink port + 1 kombinált uplink
71.070 Ft
(55.961 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2087G3-LI2UY/SL (2.8mm) 8 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített
133.694 Ft -tól
(105.271 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7632NXI-K2 (D) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/160 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
198.918 Ft
(156.628 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7608NXI-K2 (D) 8 csatornás AcuSense NVR; 80/160 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
118.778 Ft
(93.526 Ft + ÁFA)