Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Ethernetszabvány | 10/100 Mbps |
| Menedzselhetőség | nem menedzselhető |
| Max. portok száma | 10 |
| PoE portok | 8 |
| Uplink portok száma | 2 |
| Combo uplink portok száma | |
| RJ45 Uplink portok száma | 2 |
| SFP uplink portok száma | |
| Uplink | 1 Gbps |
| PoE-osztály | HiPoE (max. 60W) |
| PoE átviteli távolság | max. 250m |
| Teljesítmény | 110 W |
| Működési hőmérséklet | 0°C / +40°C |
| Vizuális topológia kezelés | nincs |
| Felhasználás TP LINK | PoE Switch |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-3T0310HP 10 portos ipari PoE switch ; 6 PoE / 2 HiPoE+ / 1 RJ45 + 1 SFP uplink port; ne
35.993 Ft
(28.341 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0524-E (B) 24 portos Gbit switch; nem menedzselhető
35.895 Ft
(28.264 Ft + ÁFA)
MOXA EDS-205 Entry-level Unmanaged Ethernet Switch with 5 10/100BaseT ports, -10 to 60°C
35.603 Ft
(28.034 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-3E0109P-E/M (B) 9 portos PoE switch ; 8 PoE + 1 uplink port; nem menedzselhető
22.211 Ft
(17.489 Ft + ÁFA)