Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Változat | (B) |
| variant | (B) |
| Ethernetszabvány | 10/100 Mbps |
| Menedzselhetőség | nem menedzselhető |
| Max. portok száma | 5 |
| PoE portok | 4 |
| Uplink portok száma | 1 |
| Combo uplink portok száma | |
| RJ45 Uplink portok száma | 1 |
| SFP uplink portok száma | |
| Uplink | 100 Mbps |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| PoE átviteli távolság | max. 250m |
| Teljesítmény | 60 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +55°C |
| Vizuális topológia kezelés | nincs |
| Felhasználás TP LINK | PoE Switch |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
D-LINK DGS-108 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch
16.535 Ft
(13.020 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E1105P-EI/M 100M Smart POE Switch , 45W, 4+1 port
16.412 Ft
(12.923 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E1505P-EI/M 5 portos PoE switch ; 4 PoE + 1 RJ45 uplink port; menedzselhető
16.302 Ft
(12.836 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
NESTRON NPN-RJ45-1C6U-SWT1 UTP RJ45 szerszám nélküli csatlakozó; Cat6
520 Ft
(409 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6110-WE1/White IP video-kaputelefon beltéri egység; 4.3" TFT érintő kijelző; 480x272
52.546 Ft
(41.375 Ft + ÁFA)