Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Beépített kamera | kamera nélkül |
| Beépített kártyaolvasó | kártyaolvasóval |
| Kártyaolvasó | Mifare (13.56 MHz)/DesFire |
| Beépített ujjnyomat olvasó | ujjnyomat-olvasóval |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Szerelés | felületre vagy süllyeszthető |
| Védettség | IP65 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 4 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Anyag | rozsdamentes acél |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-KD-KP/S Társasházi IP video-kaputelefon kültéri billentyűzet/tasztatúra modulegység; ro
59.134 Ft
(46.562 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD-ACW3 Társasházi IP video-kaputelefon szerelőkeret felületre; 3 modulos verzió
55.021 Ft
(43.324 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KAD606 Disztribútor egység kaputáblákhoz és lakáskészülékekhez; beépített tápegység; 8x
64.430 Ft
(50.732 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
WESTERN DIGITAL WD23PURZ WD Purple; 2 TB biztonságtechnikai merevlemez; 24/7 alkalmazásra; nem RAID
61.918 Ft
(48.754 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6110-WE1/White IP video-kaputelefon beltéri egység; 4.3" TFT érintő kijelző; 480x272
52.546 Ft
(41.375 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD8003-IME1/S (B) Társasházi IP video-kaputelefon kültéri főegység; fém; moduláris; roz
74.381 Ft
(58.568 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7608NXI-K1 (D) 8 csatornás AcuSense NVR; 80/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
87.264 Ft
(68.712 Ft + ÁFA)