Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Beépített kamera | kamera nélkül |
| Beépített kártyaolvasó | kártyaolvasóval |
| Kártyaolvasó | Mifare (13.56 MHz)/DesFire |
| Beépített ujjnyomat olvasó | ujjnyomat-olvasóval |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Szerelés | felületre vagy süllyeszthető |
| Védettség | IP65 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 4 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Anyag | műanyag |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-KD-ACW2/S Társasházi IP video-kaputelefon szerelőkeret felületre; kétmodulos verzió; ro
45.781 Ft
(36.048 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD-KP Társasházi IP video-kaputelefon kültéri billentyűzet/tasztatúra modulegység
51.067 Ft
(40.210 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD-KP/Black Társasházi IP video-kaputelefon kültéri billentyűzet/tasztatúra modulegység
43.965 Ft
(34.618 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-KD-ACF3/S Társasházi IP video-kaputelefon szerelőkeret süllyesztéshez; 3 modulos verzió
52.569 Ft
(41.393 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KAB86 Műanyag süllyesztődoboz beltéri egységhez; 81x78x50 mm
1.223 Ft
(963 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD-ACW1 Társasházi IP video-kaputelefon szerelőkeret felületre; 1 modulos verzió
21.699 Ft
(17.086 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD-MFB/S Társasházi IP video-kaputelefon kültéri ujjlenyomat, Mifare és Desfire-olvasó
59.543 Ft
(46.884 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD-ACF2/S Társasházi IP video-kaputelefon szerelőkeret süllyesztéshez; kétmodulos verzi
39.434 Ft
(31.050 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD-ACW2/S Társasházi IP video-kaputelefon szerelőkeret felületre; kétmodulos verzió; ro
45.781 Ft
(36.048 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD-DIS Társasházi IP video-kaputelefon kijelzőegység
42.003 Ft
(33.073 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD-ACF1 Társasházi IP video-kaputelefon szerelőkeret süllyesztéshez; 1 modulos verzió
14.439 Ft
(11.369 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KABD8003-RS1 Társasházi IP video-kaputelefon esővédő keret; 1 modulos verzió
9.644 Ft
(7.594 Ft + ÁFA)