Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Lakások száma | egylakásos |
| Beépített kamera | beépített kamerával |
| Felbontás | 2 MP |
| Vízszintes látószög | 129 ° |
| Függőleges látószög | 75 ° |
| Beépített kártyaolvasó | kártyaolvasó nélkül |
| Beépített ujjnyomat olvasó | ujjnyomatolvasó nélkül |
| Arcfelismerés | nincs |
| Kijelző | kijelzővel |
| Megvilágítás | IR LED |
| Megvilágítási távolság | 2.5 m |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Riasztás bemenet | 4 |
| Ajtó kontakt bemenet | 1 |
| Nyitógomb bemenet | 1 |
| Szabotázs bemenet | 1 |
| Zár relé kimenet | 1 |
| Szerelés | felületre |
| Hálózati portok száma | 1 |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| RS-485 portok száma | 1 |
| Védettség | IP65 kültéri |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| Fogyasztás | 5 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-KIS603-P (C) Egylakásos IP video-kaputelefon szett; DS-KV6113-WPE1 + DS-KH6320-WTE1 + 2
146.625 Ft
(115.453 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KIS602 Egylakásos IP video-kaputelefon szett; intercom 2.0
150.193 Ft
(118.262 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KIS612-P Egylakásos IP video-kaputelefon szett;DS-KH6350-WTE1+DS-KV6124-WBE1+2db PSU+SD
134.413 Ft
(105.837 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-KIS603-P (C) Egylakásos IP video-kaputelefon szett; DS-KV6113-WPE1 + DS-KH6320-WTE1 + 2
146.625 Ft
(115.453 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KIS604-S (C) Egylakásos IP video-kaputelefon szett; DS-KV8113-WME1+DS-KH6320-WTE1 + PoE
190.729 Ft
(150.180 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KIS703Y-P Kétvezetékes IP video-kaputelefon szett: kültéri, fekete beltéri; esővédő ker
132.794 Ft
(104.562 Ft + ÁFA)