Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Változat | (C) |
| variant | (C) |
| Lakások száma | egylakásos |
| Gombok típusa | fizikai gombok |
| Beépített kamera | beépített kamerával |
| Felbontás | 2 MP |
| Vízszintes látószög | 124 ° |
| Függőleges látószög | 75 ° |
| Beépített kártyaolvasó | kártyaolvasóval |
| Kártyaolvasó | Mifare (13.56 MHz) |
| Beépített ujjnyomat olvasó | ujjnyomatolvasó nélkül |
| Arcfelismerés | nincs |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Megvilágítás | IR LED |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Riasztás bemenet | 4 |
| Ajtó kontakt bemenet | 2 |
| Nyitógomb bemenet | 2 |
| Szabotázs bemenet | 1 |
| Zár relé kimenet | 2 |
| Szerelés | felületre |
| Hálózati portok száma | 1 |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| RS-485 portok száma | 1 |
| Védettség | IP65 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK08 |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| Fogyasztás | 10 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +70°C |
| Anyag | alumínium |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-KV8113-WME1/Flush (C) Egylakásos IP video-kaputelefon kültéri egység; kártyaolvasóval;
90.485 Ft
(71.248 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KV8213-WME1 (B) Kétlakásos IP video-kaputelefon kültéri egység; kártyaolvasóval; IR-meg
95.937 Ft
(75.541 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
NESTRON RFID-KFM-FF Beléptető kulcstartó tag; Mifare; fekete és fehér
277 Ft
(218 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDC15-EG2 Ellipse beltéri PIR mozgásérzékelő; függöny karakterisztika; konzol nélkül
6.839 Ft
(5.385 Ft + ÁFA)
NESTRON NDS-1280ZJ-S(B) Kültéri kötődoboz Hikvision kamerákhoz; alumínium
6.109 Ft -tól
(4.810 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH9510-WTE1 (B) Android IP video-kaputelefon beltéri egység; 10" IPS kijelző; 1024x600
172.706 Ft
(135.989 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6350-WTE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" TFT érintő kijelző; 1024x600 felbon
80.960 Ft
(63.748 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6110-WE1/White IP video-kaputelefon beltéri egység; 4.3" TFT érintő kijelző; 480x272
52.546 Ft
(41.375 Ft + ÁFA)
NESTRON SD1412v2 Tápegység csatlakozóval kamerákhoz kötődobozba; 12V; 1A; 12W
2.946 Ft
(2.320 Ft + ÁFA)