Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
Hikvision IP kaputelefon - DS-KV6114-MWBE1
| Lakások száma | egylakásos |
| Gombok típusa | fizikai gombok |
| Beépített kamera | beépített kamerával |
| Felbontás | 4 MP |
| Vízszintes látószög | 150 ° |
| Függőleges látószög | 75 ° |
| Beépített kártyaolvasó | kártyaolvasóval |
| Kártyaolvasó | Mifare (13.56 MHz) |
| Beépített ujjnyomat olvasó | ujjnyomatolvasó nélkül |
| Arcfelismerés | nincs |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Megvilágítás | IR LED |
| Megvilágítási távolság | 3 m |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Riasztás bemenet | 4 |
| Riasztás kimenet | |
| Ajtó kontakt bemenet | 1 |
| Nyitógomb bemenet | 1 |
| Szabotázs bemenet | 1 |
| Zár relé kimenet | 2 |
| Szerelés | felületre |
| Hálózati portok száma | 1 |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| RS-485 portok száma | 1 |
| Védettség | IP65 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| Fogyasztás | 10 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-KV6124-WBE1 Egylakásos IP video-kaputelefon kültéri egység; kártyaolvasóval; WiFi; Blue
74.399 Ft
(58.582 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KV6133-WME1/Flush Egylakásos IP video-kaputelefon kültéri egység; kártyaolvasóval; IR-m
76.189 Ft
(59.991 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KV6114-ME1 Egylakásos IP video-kaputelefon kültéri egység; kártyaolvasóval; IR-megvilág
71.565 Ft
(56.350 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
PULSAR HPB40-12 Akkumulátor 12V 40Ah; HPB széria; csatlakozó:
47.592 Ft
(37.474 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KABV24-A IP video-kaputelefon szerelőkeret felületre
2.375 Ft
(1.870 Ft + ÁFA)
YLI SB-280ZLA Z és L szerelőkonzol SM-280LEDA típusú mágnesekhez
7.186 Ft
(5.658 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-K1105EMB Kártyaolvasó EM, Mifare ; RS485 vagy Wiegand kimenet; Bluetooth
21.087 Ft
(16.604 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KV6114-WBE1 Egylakásos IP video-kaputelefon kültéri egység; kártyaolvasóval; WiFi; Blue
71.565 Ft
(56.350 Ft + ÁFA)