Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Primer feszültség | 230 V |
| Szekunder feszültség | 27.6V |
| Készülékház | dobozolt |
| Áramerősség | 2 A |
| Teljesítmény | 55 W |
| Dobozba helyezhető akkumulátor | 2 x 12 V 7 Ah |
| Minősítés | EN54 |
| Akkumulátor kapacitás | 17 - 40 Ah |
| Stabilizált tápegységek | Kapcsolóüzemű |
| Stab.tápegys.bem.fesz. sz. | 230V |
| Stab.tápegys.kim.fesz. sz. | 27,6V |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
EATON 3P1300UI szünetmentes 3P Ellipse - 3P Ellipse 1300 USB IEC
93.878 Ft
(73.920 Ft + ÁFA)
PULSAR EN54C-2A17 Szünetmentesíthető tápegység tűz- és füstjelző rendszerekhez; 27,6V / 2A / 2x17Ah;
102.527 Ft
(80.730 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.