Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Termék | |
|---|---|
| Terméktípus | UPS for servers / network |
| Gyártói garancia | 3 év csereszolgáltatás elektronikus eszközökre, 2 év elemekre (részletek a gyártó honlapján) |
| Teljesítmény | |
| Látszólagos teljesítmény (VA) | 650 VA |
| Effektív teljesítmény | 520 W |
| Áthid. idő 50 % terhelés esetén (akár) | 9.0 perc |
| Áthidal. idő 70% terhelés esetén (akár) | 4.0 perc |
| Áthid. idő 100 % terhelés esetén (akár) | 1.0 perc |
| Általános | |
| Technológia | Line interactive |
| Akku típusa | VRLA (ólom-gél) |
| Akkumulátor-élettartam | 3 - 5 év |
| Futamidő | Nem hosszabbítható |
| Hálózat | |
| SNMP/Management | Optional |
| Fizikai tulajdonságok | |
| Ház típusa | Tower |
| Méretek (szé x ma x mé) | 150 x 233 x 345 mm |
| Tömeg | 7,9 kg |
| Látszólagos teljesítmény | 650 VA |
| Hatásos teljesítmény | 520 W |
| Topológia | vonali interaktív |
| Kivitel | torony |
| Kimeneti aljzatok | IEC |
| Kimeneti aljzatok száma IEC | 4 |
| Kimeneti aljzatok száma Schuko(DIN) | |
| Kommunikációs port | RS232 és USB |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
PULSAR EN54C-5A40 EN54C 27,6V/5A/2×40Ah tápegység tűzjelző rendszerekhez
125.349 Ft
(98.700 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.