Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 2 |
| Termékcsalád | Univerzális |
| Rendszer | vezetékes |
| Érzékelés módja | infravörös és üvegtörés |
| Érzékelési távolság | 12 m |
| Nyílásszög | 86° |
| Kisállatvédelem | Igen |
| Beépített lezáró ellenállás | van |
| Digitális hőkompenzáció | van |
| Beépített kamera | kamera nélkül |
| Telepítési magasság | 1.8-2.4 m |
| Védettség | beltéri |
| Tápellátás | 9-16 VDC |
| Áramfelvétel | 36 mA |
| Szín | fehér |
| Érzékelő típusa | PIR Üvegtörés |
| Mozgásérzékelő karakterisztika/speciális | Térlátó |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.