Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 5 |
| Rendszer | vezetékes |
| Érzékelés módja | infravörös és mikrohullám |
| Érzékelési távolság | 24 m |
| Piroelem | dual |
| Nyílásszög | 90° |
| Lencse | aszférikus |
| Kitakarásvédelem | Igen |
| Beépített lezáró ellenállás | van |
| Digitális hőkompenzáció | van |
| Telepítési magasság | 2.4 m |
| Védettség | beltéri |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Áramfelvétel | 85 mA |
| Minősítés | Grade 3 |
| Szín | fehér |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-PDC10AM-EG2-WE Kültéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; függöny karakterisztika;
30.538 Ft
(24.046 Ft + ÁFA)
OPTEX CX-702(C) beltéri mozgásérzékelő forgatható lencsével 21 méteres távolságig
29.558 Ft
(23.274 Ft + ÁFA)
ACRE-VANDERBILT PDM-IXE12T Magic PIR+MW mozgásérzékelő; kitakarásvédett; 10,587 GHz
31.447 Ft
(24.761 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-PDP15P-EG2-WE (B) Beltéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; konzol nélkül; 1x CR12
20.251 Ft
(15.946 Ft + ÁFA)
PYRONIX BY HIKVISION KX15DQ Beltéri PIR mozgásérzékelő; QUAD elem
7.329 Ft
(5.771 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDC15-EG2-WE (B) Beltéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; függöny karakterisztika
25.785 Ft
(20.303 Ft + ÁFA)
DSC LC200S Analóg PIR digitális jelfeldolgozással, kisállat védelemmel
6.030 Ft
(4.748 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDC15-EG2 Ellipse beltéri PIR mozgásérzékelő; függöny karakterisztika; konzol nélkül
6.839 Ft
(5.385 Ft + ÁFA)