Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Felbontás | 640x480 |
| FPS max. felbontás esetén | 2 fps |
| Kiegészítő világítás | IR LED |
| Megvilágítási távolság | 15 m |
| WDR | nincs WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2 mm |
| Vízszintes látószög | 137 ° |
| Függőleges látószög | 80 ° |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 3 VDC |
| Működési hőmérséklet | -25°C / +60°C |
| Szín | fehér |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-PDPC12PF-EG2-WE/BLACK Beltéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; beépített kameráva
55.786 Ft
(43.926 Ft + ÁFA)
OPTEX VXi-AM Kültéri PIR mozgásérzékelő; 180° forgathatóság; vezetékes; kitakarásvédelemmel
55.193 Ft
(43.459 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-PDP15P-EG2-WE (B) Beltéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; konzol nélkül; 1x CR12
20.251 Ft
(15.946 Ft + ÁFA)
PYRONIX BY HIKVISION KX15DQ Beltéri PIR mozgásérzékelő; QUAD elem
7.329 Ft
(5.771 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDC15-EG2-WE (B) Beltéri PIR mozgásérzékelő AXPro központokhoz; függöny karakterisztika
25.785 Ft
(20.303 Ft + ÁFA)
DSC LC200S Analóg PIR digitális jelfeldolgozással, kisállat védelemmel
6.030 Ft
(4.748 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-PDC15-EG2 Ellipse beltéri PIR mozgásérzékelő; függöny karakterisztika; konzol nélkül
6.839 Ft
(5.385 Ft + ÁFA)