Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm)(AE) |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 10 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Fókuszálás | kézi |
| Vízszintes látószög | 122 ° |
| Függőleges látószög | 93 ° |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | mobil rendszer |
| Arcdetektálás | Igen |
| Tápellátás | PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 7.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +75°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2XM6756G1-IM/ND (2mm)(AE) 5 MP IR IP dómkamera mobil alkalmazásra; M12 csatlakozóval; P
138.670 Ft
(109.189 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2XM6522G1-IM/ND (2.8mm) 2 MP fix IR IP külső kamera mobil alkalmazásra; M12 csatlakozóv
132.372 Ft
(104.230 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2XM6522G1-IDM (2.8mm) 2 MP fix IR IP külső kamera mobil alkalmazásra; M12 csatlakozóval
132.372 Ft
(104.230 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2XM6522G1-IM/ND (2.8mm) 2 MP fix IR IP külső kamera mobil alkalmazásra; M12 csatlakozóv
132.372 Ft
(104.230 Ft + ÁFA)